Codziennik

Nasz wczorajszy koncert...

..na zamku w Suchej Beskidzkiej zgromadził ponad sto osób. Sala rycerska wyglądała surowo, jednak wspaniałe nagłośnienie i atmosfera kontaktu z publicznością sprawiła, że wieczór ten był pełen ciepłych ballad, czystych dźwięków a nawet momentów wzruszenia. Przedłużył się ten nasz wspólny występ z Pawłem Orkiszem troszeczkę i trwał prawie dwie godziny, i pewnie trwał by jeszcze dłużej, ale trzeba było już wracać-mgła. Jak dla mnie największa frajda i zadowolenie to ludzie znający teksty i śpiewający z Pawłem.

Postarałem się o ciepłą oprawę muzyczną kolęd jak i ballad wykonywanych podczas tego koncertu-słyszalność i barwa instrumentów dzięki realizatorowi (Panie Grzegorzu-kłaniam) były rewelacyjne. Zdjęcia w zakładce, dziękuję za e-maile.Piotr. Relacja z strony internetowej Zamku w Suchej (www.zameksuski.pl)"...podczas niedzielnego koncertu publiczność dopisała. Bez wątpienia ucztą duchową dla wszystkich zgromadzonych w sali rycerskiej suskiego zamku był koncert „Zima w balladach”- Pawła Orkisza przy akompaniamencie gitary Piotra Bzowskiego.

Twórca zaprezentował kilkanaście piosenek pochodzących z różnych okresów swojej twórczości oraz kompozycje z zimą w tytule. Repertuar zaprezentowany przez niego poruszył wspomnienia i oczarował wszystkich uczestników koncertu...."