Codziennik

Wczorajszy koncert w Bukowinie Tatrzańskiej…

…należał do udanych, były bisy i owacje, zagraliśmy w trio: Paweł Orkisz, Jarek Miszczyk i ja.Odeskie impresje muzyczne brzmiały zadowalająco. Następny koncert już w najbliższy czwartek, również w Bukowinie. Natomiast w piątek (03.06.2011) zapraszam do Jaworzna (zakładka koncerty) zagramy z PreizolBand (Kraków),swoje bluesowe inspiracje.Udział w koncercie zapowiedziała również metalowa grupa KOX (Jaworzno), jak i GalHan (Mysłowice).

Wystąpimy pod wspólnym szyldem koncertowym: Jaworznicki Meeting Blues-Rockowy w Operze. Koncert będzie nagrywany i będzie z tego dostępna płytka DVD.A już od 15.06.2011 wraz z Pawłem Orkiszem, Jarkiem Miszczykiem i Michałem Rapką, wyruszamy w trasę koncertową :Koszalin, Wejherowo, Gdańsk, Sopot, Warszawa. W Koszalinie małe prywatne granko ze starym kumplem-Szymonem Zychowiczem (www.szymonzychowicz.art.pl). Na początku lipca Festiwal „Ballady Europy” w Niepołomicach,....

a 10.07.2011 (niedziela)-Taperstwo (czyli gra na żywo do filmu niemego) - Barka na Wiśle, koncert nasz zakończy Krakowski Festiwal Filmu Francuskiego.Zapraszam do działu koncerty, może znajdziecie coś dla swej duszy i ucha. Pozdrawiam wszystkich tu obecnych. Dziękuję za e-maile, na wszystkie odpisuję.