Codziennik

I znów w trasę…

…dziś koncert w Sandomierzu, zagramy w trio Paweł Orkisz gitara, Jarosław Miszczyk fortepian i moja skromna osoba. Pewnie będzie trochę Wysockiego, Okudżawy i na pewno Cohena. Biorąc pod uwagę dzisiejsze święto, zagramy sobie z Pawłem tzn. ja dla niego a on dla mnie w ramach prezentu. Sandomierz nocą –ponoć piękne miasto-sprawdzimy. Natomiast w najbliższy piątek, sobotę, niedzielę zapraszam do Niepołomic na VI Festiwal Ballad Europy (www.balladsofeurope.pl).

W sobotę o 23.00 (02.07.2011) gramy z Pawłem Orkiszem, Jarkiem Miszczykiem i Michałem Rapką nocne kołysanki jako gospodarze imprezy przecież Paweł pomysłodawcą i Dyrektorem owego przedsięwzięcia jest (wstęp wolny).Natomiast 10.07.2011 (niedziela) o 21.30 zapraszam do niemego kina pod gołym niebem. Nad Wisłą-Przystań Wawel zagramy wraz z Jarkiem Miszczykiem i zaproszonymi gośćmi do pierwszej ekranizacji filmu FANTOMAS reż. Louis Feuillade Francja 1913 | 54' będzie trochę wolnej improwizacji, ale w klimacie (mam taką nadzieję).

Bardzo dziękuję za dzisiejsze e-maile, jest mi bardzo miło-Pozdrawiam Wszystkich zaglądających na tę witrynę. A pro po ostatnio na koncercie PreizolBand w Jaworznie zagraliśmy żart muzyczny w stylu "Pulp Fiction" niezły był zaskok :) Filmik zawdzięczamy Jerzemu Klasie.