Codziennik

Roraty,Niepołomice,Bochen,

Szalowa,Szczawa...można powiedzieć,że bliżej niż dalej do zakończenia jesienno-zimowych projektów muzycznych.Niepołomice: długo oczekiwany koncert KRacoustic on-line doszedł do skutku. Ogromne podziękowania wszystkim wspierającym poniższą inicjatywę.W szczególności ukłony dla Janusza Rojka.

Przed Świętami skończę nagrywanie płyty z harcerskimi piosenkami mojego dobrego druha Roberta Bochenka, którego już nie ma wśród nas. Wraz z harcerzami podjęliśmy się zarejestrować piosenki, które stworzył Robert.Miałem przyjemność być przy tym i dołożyć kroplę swojej wrażliwości harcersko-muzycznej.Teraz aranżuję i czuwam nad realizacją!

RORATY-wraz z P. Gaworem i młodzieżą , każdego dnia o 6.45 oprawiamy muzycznie Mszę Św. u O. Franciszkanów w Wieliczce. Serdecznie zapraszam mile widziany lampion.

Szalowa- miejscowi poeci napisali tekst, pozostało stworzyć muzykę i opracować aranżację. Dużo młodzieży w szalowej ma otwarte serce na muzykę, dlatego udało nam się stworzyć taki jesienny klimat w tym utworze.

Szczawa-trochę rozmów z młodzieżą, trochę wskazówek i powstała piękna piosenka promująca ten ciepły zakątek na ziemi.Bardzo dużą rolę odegrał w całym nagraniu P.Wysowski, zapewne świat muzyczny jeszcze o nim usłyszy.