Życiopis

...zaczęło sie od szkolnych występów. Pierwszy zespół punkowy Schron-perkusja(miłość do tego instrumentu zawdzięczam perkusiście ,mojemu szwagrowi -Bogdanowi Zuber z Jaworzna), potem LO, szkoła muzyczna, zespół religijny Maranatha skąd wraz z gitarzystą Arturem Kaszowskim przeszliśmy do pierwszej profesjonalnej grupy Zwiastun. Z czasem zajrzałem do Krakowskiego klubu studenckiego Pod Jaszczurami, gdzie na imprezie "Śpiewać każdy może "zdobyłem pierwszą nagrodę, "Lekka samba dla M" bardzo się podobała.

Trochę żeglowania, szant, góry by stworzyć Sie jakoś Nie klei. Braliśmy udział w festiwalach , gdzie zdobyliśmy trofea laureatów min. XXVI Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie (II miejsce, stypendium Wojciecha Belona) Danielka 90, Chrypa 91, Bazuna 92, Tartak 92, i wiele innych.Trzon grupy stanowiłem z Wojtkiem Grzesiakiem,ale gdyby nie gra pianistki -Kasi Spólnik to byłoby smutniej muzycznie, na congach wtedy grał Mirek Kowalczyk
Granie i wędrówki po Paryżu rozdzieliły naszą wspólną muzyczną ścieżkę - trochę szkoda.

Na chwilę wszedłem w role pedagoga ucząc muzyki i plastyki. Po pewnym czasie wraz z Maciejem Łyko założyłem formacje Bo To Nie Bo, dostrzeżona na XXIX FPS w Krakowie (II miejsce) trochę koncertów i płyta.

Chwila przerwy podczas której prowadziłem Kawiarnie Galerie "Zamek" w Wieliczce, gdzie organizowałem koncerty i wernisaże, no i oczywiście serwowałem dobrą kawę i piwo.(jak twierdzą starzy bywalcy)

Obecnie współtworzę portal internetowy www.edukacja.info.pl i projektuje strony internetowe. Jako muzykoterapeuta prowadzę zajęcia muzyczne w Domu Pomocy Społecznej, im. Godynia dla repatriantów ze wschodu-"Stepowe Kwiaty"

Muzycznie jestem perkusistą i aranżerem w bluesowym zespole Preizolband,(www.preizolband.pl) Do końca 2008 gitarzystą i wokalistą w Trio Band -zespół powiększył skład o żywą sekcję rytmiczną i dętą tworząc mini bigband (8 osób) pod nazwą Blue Brass Band. (www.bbb.art.pl).

Od 2010 wdrażam w życie, wraz z przyjaciółmi dwa autorskie projekty pod nazwą:

1.BZOWSKI GROUP-w trakcie

2.MELISSE: ( Melisse Inglebert) -zrealizowano

Ogrody Dzieciństwa

2011: .... I TAK ZOSTAŁEM TAPEREM....

- oprawa muzyczna kina niemego, do filmów Bustera Keatona, Harolda Lloyda oraz Charlesa Chaplina.( www.kinoagrafka.pl)

- muzykoterapia w Domu Pomocy dla repatriantów ze wschodu

koncerty z Pawłem Orkiszem ( www.orkisz.pl )-Rejestracja płyty "Ballady o miłości"- zrealizowano